"תדרים של צלילים וקול חודרים הכול. הם כלי עוקף, המתגבר על הרעשים, הספקות והחששות, ומאפשר להגיע ישירות למולקולות הנכונות בגוף."
ד"ר עודד שראל - רופא, פיזיולוג ומשפטן

ורד מור - מרפאה בקול וצלילים
סאונד הילינג

הקלה בכאבים, בחרדות, הפחתת לחצים ומתחים והפעלת מנגנון הריפוי הטבעי של הגוף

ריפוי בצלילים ובקול הוא תרגול עתיק יומין המגובה במחקרים רבים. הוא כולל שימוש בסוגים שונים של שירה וצלילים של כלי נגינה מיוחדים כגון קערות קריסטל, פעמונים, תופים, כדי לאפשר הרפיה, להפחית כאב, לשפר את השינה, לחזק את מערכת החיסון ולהגביר את תחושת הביטחון והשלווה. התדרים המהדהדים מתחברים לפוטנציאל הגבוה שלך ותומכים בהפעלת מערכת הריפוי העצמית.

טיפול בצלילים ובקול יכול לעזור לטפל במחלות פיזיות כגון כאב כרוני או כאבים לאחר ניתוח, לאחר טיפולים רפואיים קשים, בעיות שינה או בעיות עיכול ועוד… כמו גם בעיות רגשיות כמו חרדה ומתח.
ניתן גם להקליט קטע קול ייעודי למטופל (קפסולת קול) המיועד להקשבה חוזרת על פי הצורך כדי לשמור על רטט הריפוי איתך בכל עת.

ידע עתיק - מגובה על ידי המדע

השימוש בצלילים כטכניקת ריפוי ידועה מזה אלפי שנים.

בין הראשונים לפתח טכניקת ריפוי בעזרת צלילים היו האבוריג'ינים ילידי אוסטרליה. הם פיתחו שיטת ריפוי המשתמשת באנרגית גלי הקול של כלי הנגינה – הדיג'ירידו. הם האמינו כי המעבר של תדרי הקול דרך גופנו הפיזי והרגשי יכול ליצור תחושה טובה ונינוחה, ולחזק בריאות פיזית ונפשית.

בצד השני של העולם – השמאנים האינדיאנים, השתמשו גם הם בתדרי קול ושירה שמאנית כדי להשפיע על מוחם וגופם של מטופליהם.

כיום המדע יודע להסביר כיצד שיטת טיפול זו עובדת:

"מסתבר שקולות וצלילים משפיעים על המוח, התאים, מערכת החיסונית ושאר מערכות הגוף. הפרות ברפת נותנות יותר חלב. סטודנטים משפרים את תוצאות המבחנים וחולי אלצהיימר מתעוררים לכמה שעות. מטופלים רבים בארץ ובעולם מדווחים על שיפור מהיר ברווחה הפיזית והרגשית כתוצאה מהטיפול בכלי זה.

איך? הרטטים של הצלילים חודרים דרך האוזן והעור, יוצרים רטטים חשמליים ומגנטיים בגוף, בשרשרת תגובות הם מרטיטים גם חלבונים כאלה ואחרים. ומתחילה שורת אירועים, שבסופו של דבר יוצרת שינוי עד רמת התא. יחד עם הציפיה, הכוונה והאמונה שלך, זה יגביר מאד את יעילות הטיפולים האחרים שבחרת לקבל ויתמוך בהם.

הצלילים שורד מפיקה מדברים עם הרטט הפנימי – המוזיקה הפנימית של כל אחד. ובגלל שהוא כל כך ראשוני בהיווצרות שלנו, עוד מתקופת הרחם, זה יכול להשפיע באופן משמעותי על מי שמסכים ובוחר בזה. צלילים חודרים הכל. זהו כלי עוקף, המתגבר על הרעשים ,הספקות והחששות, ומאפשר להגיע למולקולות הנכונות בגוף."

ד"ר עודד שראל, רופא, פיזיולוג ומשפטן

באיזה סוגי בעיות ניתן לטפל באמצעות טיפול בקול?

כאב כרוני

חרדה

דכאון

סרטן

נדודי שינה

מחלות לב

אלצהיימר

מטופלים של ורד מספרים:

עדות של אייל גפן

לפרטים נוספים וקביעת פגישה לטיפול בקול ובצלילים

מי אני?

היי נעים להכיר,

שמי ורד מור, יותר מ 25 שנים אני עוסקת בתחומי הנפש והרוח. מטפלת, מרצה, מנחה סדנאות  ומלמדת מדיטציה ודמיון מודרך .

סיימתי תואר ראשון בפסיכולוגיה ומוזיקולוגיה, תואר שני בייעוץ וטיפול באומנויות ועוד קורסי טיפול רבים שהוסיפו לארגז כלים רחב ועשיר ולמומחיות שלי בפסיכולוגיה הוליסטית אינטגרטיבית.

עם השנים גיליתי את כוח המרפא של קולי ונחשפתי למחקרים רבים על נפלאות הריפוי בקול. פיתחתי ושכללתי את יכולתי והבנתי את התחום משך שנים. כיום, לאחר שטיפלתי בהצלחה במטופלים רבים אני יודעת לומר בוודאות כי לקול ולצלילים יש יכולת להגיע למקומות עמוקים בתוך הגוף והנפש, לחבר באופן מיידי למערכת האיזון והריפוי העצמי ולפתוח פוטנציאלים רחבים ולא מוכרים של מימוש.  זהו כלי  שיכול לעמוד בפני עצמו וליצור שינוי או לתמוך ולסייע בכל שיטת טיפול אחרת, קונבנציונלית ולא קונבנציונלית.

אני מזמינה אתכם לגלות את הקסם של הריפוי בקול וצלילים שהוא כל כך נגיש, טבעי, זמין ומיידי. כל מה שאתם צריכים לעשות זה למלא את הטופס בדף ונחזור אליכם בהקדם לשיחה ראשונית – ללא עלות.

צרו קשר ואחזור אליכם בהקדם לשיחה ראשונית ללא עלות

אשמח להכיר ולחבר אתכם לקסם הזה!

השארת פרטים

לשיחה ראשונית ללא עלות

צור קשר
דילוג לתוכן